Překladatelské firmy v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi dělající němčinu

Překladatelské firmy v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi nabízející pro německý jazyk překlady, tlumočení, korektury, konzultace nebo lokalizace.

TomGuide Translations

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | Překladatelský servis

TomGuide Translations

..: Váš překladatelský partner :..

Je známo, že obsahové stránky překladů, např. u manuálů, prezentací brožur, zpráv, apod., bývají podceňovány, zejména tolerováním základních věcných chyb, vzniklých nedokonalým či neodborným překladem. Jazykové a formální stránky bývají také nadřazovány stránce věcné a obsahové. Například správně přeložený manuál je nepostradatelnou součástí prodávaného výrobku nejen z důvodů vyhovění platným zákonům, ale především z důvodů poskytnutí potřebných informací uživateli, který by si bez něj často vůbec nevěděl rady. Hlavním účelem manuálů a další technické dokumentace je poskytnutí ucelených informací o instalaci a obsluze výrobku, jeho zařazení do systému, údržbě, využití všech jeho funkcí a možností.
Všem zákazníkům nabízíme služby s přesvědčením, že překlady by měly být zbaveny zmíněných nedostatků a že překlad je především odbornou záležitostí.

Kvalitu garantujeme korekturami, kontrolou gramatiky, pravopisu a konzistence používání jednotných výrazů, kontrolou výskytu dvojitých mezer, shod řetězců u nepřekládaných výrazů, atd. Pro tyto účely používáme nástroj Xbench