Studium v Německu

Studium a práce v zahraničí – Studium v Německu

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu v Německu. Organizace poskytující stipendia, informace a zázemí, univerzity.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce - Studium v zahraničí

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Práce a studium v zahraničí

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí.

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité?

Erasmus+

Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu, mládeže a neformálního vzdělávání.

Jazky portálu: čeština

STUDI-Info

Naprosto vyčerpávající stránky týkající se studia v Německu. Najdete zde seznamy vysokých škol a univerzit, jejich srovnání a umístění v konkurenci. Také se zde dozvíte, jak vypadá studentský život.

Jazyk portálu: němčina

Studserv.de

Seznam německých univerzit dle měst a abecedy. Název univerzity vede přímo na internetové stránky školy.

Jazyk protálu: němčina

DAAD

Jde o stránky organizace DAAD, která se zabýva výměnou studentů v rámci mezinárodních programů. Naleznete zde mnoho informací o studiu a všedním životě v Německu.

Jazyk portálu: němčina

Eurodesk

Portál věnovaný informacím o studiu v zahraničí. Dozvíte se zde, jak se přihlásit na školu v zahraničí, jaké jsou požadavky u přijímacích zkoušek, jaká je výše školného atd. Na stránkách najdete i odkazy pro studenty EU.

Jazyk portálu: čeština

Německé univerzity

Seznam německých univerzit, obsahuje přímý odkaz na danou univerzitu. Vyhledávání usnadňuje abecední pořádek, který je řazen podle města, v němž daná univerzita sídlí.

Jazyk portálu: němčina

O studiu v Německu

Portál zabývající se převážně vysokoškolským studiem v Německu a vším, co s tím souvisí. Pomůže Vám vybrat si tu správnou univerzitu a správný obor.

Jazyk portálu: němčina

strana 12

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo