Učitelé němčiny

Nejlépe hodnocení učitelé němčiny | Učitelé němčiny s hodnoceními od studentů nabízející výuku němčiny.

Vyberte si vhodného učitele němčiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Martin B.

český lektor němčiny s plnou kvalifikací
Jazyková škola GLOSSA - škola jazyků
„Lektor je přátelský a aktivně podporuje studenty k mluvení. Dokáže je vhodně motivovat, na úvod hodiny naladit na téma hodiny, využívá personalizaci jak tématu, tak téměř všech…  aktivit. Kromě základní učebnice vhodně a efektivně využívá vlastní doplňkové materiály. Martin je zkušený lektor s dlouholetou praxí, který své zkušenosti využívá ve prospěch studentů a je schopen předpokládat a v hodině i okamžitě reagovat na vzniklé problémy.“  

Míša

Lektorka němčiny
Jazyková škola Škola němčiny Praha
Míša je vždy dobře naladěná a svou věčně dobrou náladu přenáší i na studenty. Skvěle dokáže vysvětlit látku a dodat studentům potřebnou sebedůvěru. Vede také komunikační hodiny…  pro začátečníky.  

Markéta

Lektorka němčiny Markéta
Jazyková škola Škola němčiny Praha
Jazyky jsou již od dětství Markétinou největší zálibou, proto také mluví anglicky, německy a francouzsky. Práce učitelky ji baví hlavně kvůli tomu, že může způsob, jakým se…  jazyky v různých zemích naučila, aplikovat i na své studenty.  
TIP Na oborovém portálu Jazykovky.cz najdete: Jazykové kurzy > Jazykové kurzy němčiny

Tereza

Lektorka němčiny
Jazyková škola Škola němčiny Praha
Tereza je součástí učitelského týmu od úplného začátku. Umí pracovat jak s úplnými začátečníky, tak s těmi nejpokročilejšími studenty. Dlouholetou praxi má v překladatelství,…  specializuji se mimo jiné na konkrétní obory v oblasti práva a ekonomie.  

Český lektor

Kvalifikovaný český lektor
Jazyková škola CHANNEL CROSSINGS
Jazyková škola Channel Crossings spolupracuje s více než 200 lektorů.

Rodilý mluvčí

Kvalifikovaný rodilý mluvčí
Jazyková škola CHANNEL CROSSINGS
Jazyková škola Channel Crossings spolupracuje s více než 200 lektorů.

Lucie

Lektorka německého jazyka, ovládá překlady i tlumočení
Jazyková škola BIEB
Naše lektorka Lucie je přátelská, příjemná a temperamentní. Dokáže se Vám přizpůsobit a neustále se vzdělává v novinkách, technologiích, navštěvuje různé semináře a hlavně výuka…  je jejím koníčkem.  

Mgr. Veronika Šašínková

zkušený lektor
Jazyková škola Jazyková škola s právem SJZ PELICAN,  s.r.o.
Na jazykové škole Pelican máme celou řadu vynikajících lektorů, kteří ví, jak dát hodinám atmosféru a tempo. Mají s vedením výuky zkušenosti a dokážou aplikovat individuální…  přístup ke studentům. Zažijete dynamické a interaktivní hodiny, na které se budete těšit. Angličtina Brno u Pelicana, to znamená lekce v dobré partě lidí, vedena v přátelském a zábavném duchu s využitím moderních metodik a technik.  

Petra

naše skvělá lektorka
Jazyková škola jazyková škola Britannika
Jmenuji se Petra a jsem lektorka anglického jazyka. Dlouhá léta jsem pracovala a studovala ve Velké Británii, kde jsem získala většinu svých jazykových znalostí a složila…  jazykové zkoušky FCE a CAE. V Anglii jsem také vystudovala obor psychologické poradenství a v Praze získala kvalifikaci TEFL (Teaching English as a foreign language). V jazykové škole Britannika pracuji od roku 2012 a jsem velice spokojená. Atmosféra je vždy příjemná a přístup velmi profesionální.  
TIP Na Jazykovky.cz najdete všechny Jazykové školy

Dominika Pašková

Ředitelka a jednatelka jazykovky se srdcem
Jazyková škola Perfect World s.r.o.
Dominika je ředitelkou naší školy, která funguje od roku 2012, kdy jí tehdy jako 22-i letá nadšená lektorka angličtiny a němčiny založila. Je to učitel s chutí do života, plný…  energie a touhy svým studentům skutečně pomoci. Má vysoké nároky, vyžaduje a umí studenty vést tam, kam se chtějí dostat. Zároveň v současnosti vyučuje i španělštinu, kterou miluje, a pracuje i na svém pokroku v ní. Chcete-li zažít smysluplné lekce, během kterých se ani nestačíte podívat na hodiny, jste tu správně…  

Kevin

Výuka A1 - C1
Jazyková škola INSELSBERG & WINTON, s.r.o.
Zkušený lektor angličtiny a němčiny.

Magdalena

naše kreativní lektorka němčiny
Jazyková škola jazyková škola Britannika
Jmenuji se Magda. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu J. E. Purkyně obor německý jazyk. Během studia jsem vedla individuální, firemní i veřejné kurzy němčiny jako senior…  lektor.  

Ondřej Sirotek

Český lektor
Jazyková škola Nepustilova jazyková škola
Lektor anglických a německých kurzů

Lukáš Berka

Kluk plný nápadů a chuti pomáhat
Jazyková škola Perfect World s.r.o.
Lukáš u nás učí již druhým rokem, je nadšený, co se pomoci druhým týče. Několik studentů již úspěšně připravil na takové důležité zkoušky, jakými je například maturita, a je pro…  každou „špatnost“. Lukáš učí angličtinu i němčinu, obojí ho baví a chce způsobit, že i Vy budete v těchto jazycích perfektní!  

Marta

optimická lektorka španělštiny
Jazyková škola jazyková škola Britannika
Jmenuji se Marta a jsem lektorka španělštiny.
TIP Poslední zlevněná místa v kurzech najdete na: SlevyKurzu.cz > Kurz němčiny

Steve Patten

Energický lektor angličtiny (rodilý mluvčí z Velké Británie)
Jazyková škola jazyková škola Britannika
Hi, I am Steve and I am a native speaker from Cardiff in the United Kingdom of Great Britain (Wales).

Míša Pihrtová

Optimista se smyslem pro humor
Jazyková škola Perfect World s.r.o.
Míša pracuje pro Perfect World již 4. rokem, je úžasně přesným lektorem, který pomohl již nespočetně studentům. Skvěle učí jak angličtinu tak němčinu, její lekce jsou…  vždy perfektně připravené a precizní. Pokud hledáte empatického lektora, který Vám bude 100% rozumět a dovede Vás tam, kam si přejete, jste na správné adrese.  

Milena

Zkušený lektor s ojedinělým přístupem ke studentovi
Jazyková škola Amelie
Motto: jazyky s radostí

Přidat nového učitele