Výuka němčiny v Ostravě

Nejlépe hodnocené jazykové školy v Ostravě nabízející výuku němčiny.

Jazyková škola Jazyková škola Teburg Ostrava Poruba

Jazyková škola Teburg

Bajkalská Poruba| Ostrava Poruba
Přihlaste se do kurzu v Ostravě-Porubě nebo Ostravě-Zábřehu.Tradice od roku 1990. Výbornou pověst školy zakládá spokojenost našich absolventů. Nenabízíme zázračné metody, ale…  solidní a v praxi využitelné znalosti. Teburg = kvalita. Přihlaste se do našich firemních, individuálních, večerních a pomaturitních jazykových kurzů. Zajeďte si s námi na kurz v zahraničí. Studujte u nás angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, ruštinu, polštinu a češtinu se zaručenými výsledky! Chcete se učit u počítače? Nabízíme angličtinu – e-learning. Máte děti, podívejte se na naše dětské kurzy. Máte potíže a začínáte neustále znovu? Přijďte do Teburgu, naše tradice sahá před rok 1990. Spokojení absolventi ze všech typů kurzů, jsou zárukou i Vaší spokojenosti. Teburg, Váš progresivní výběr a záruka úspěchu.  
Jazyková škola Lingua Centrum, s.r.o. Moravská Ostrava a Přívoz

Lingua Centrum, s.r.o.

Ostrava| Moravská Ostrava a Přívoz
Jsme na špici jazykového vzdělávání od roku 1990. Naši kvalitu potvrzují české i mezinárodní instituce. Vyučujeme všechny světové jazyky ve všech…  pokročilostech. Neslibujeme žádné zázraky – využíváme tradiční, lingvisty ověřené metody výuky. Naše ceny jsou férové.  
Jazyková škola Škola Populo - jazyky na míru Moravská Ostrava a Přívoz

Škola Populo - jazyky na míru

Škola Populo - Doučování na míru (Ostrava)| Moravská Ostrava a Přívoz
Ve Škole Populo se zaměřujeme na komplexní doučování dětí základních a středních škol na profesionální úrovni. Vlastní tým lektorů, zázemí učeben ve velmi dobře dostupné části…  města Olomouce a individuální přístup ke každému žákovi je to, co z nás dělá tu pravou volbu pro Vás. Nabízíme: ✔ vstupní test zdarma ✔ individuální přístup ✔ časovou flexibilitu ✔ průběžné i intenzivní doučování ✔ příprava na přijímací zkoušky ✔ příprava k maturitní zkoušce ✔ příprava k reparátům ✔ výuka cizích jazyků ✔ možnost výuky přes Skype ✔ občerstvení pro každého zdarma  
Jazyková škola Jazyková škola Hello Ostrava Mariánské Hory a Hulváky

Jazyková škola Hello

Hello language centre s.r.o.| Ostrava Mariánské Hory a Hulváky
Jazyková škola s tradicí již od roku 1996 nabízí jazykové kurzy AJ, NJ, ŠJ, FJ, RJ, IJ v Ostravě, Brně a Opavě. Příjemná atmosféra, zkušení lektoři, výhodné ceny, dobrá…  strategická poloha. Jazyková škola Hello language centre s.r.o. realizuje jazykové vzdělávání pro firemní, státní i soukromou klientelu. Jsme jediným akreditovaným centrem pro mezinárodní zkoušky z anglického jazyka Cambrige English a Německého jazyka Goethe-Institutu v Moravskoslez­ském kraji. Naše kurzy si již vyzkoušela řada spokojených zákazníků, kteří oceňují především dostupnost kurzů a milou atmosféru během kurzu. Naše jazyková škola je zapsána ve vyhlášce MŠMT pro pořádání jednoletého pomaturitního studia angličtiny a němčiny Naše jazyková škola poskytuje jazykové i nejazykové vzdělávání učitelům a lektorům v ČR v rámci DVPP programů akreditovaných MŠMT a také skrze kurzy EFS.  
Jazyková škola Ing. Yvona Korbelová Ostrava Stará Bělá

Ing. Yvona Korbelová

Angličtina, němčina a čeština pro cizince Korbelová| Ostrava Stará Bělá
Naučte se cizí jazyk, rozšíří se Vám obzory! Sami si určujete tempo výuky. Nikam nemusíte dojíždět. Můžete se učit odkudkoliv, kde máte internetové připojení. Chcete se…  konečně naučit cizí jazyk? Už jste mnohokrát začínali? Pak jste tady správně. Dělejte to, co Vás baví a úspěch se dostaví. Studium si doplňujte sledováním filmů, poslechem, čtením zpráv nebo vyplňováním kvízů v cizím jazyce. Zefektivníte výuku a ušetříte svůj čas. Metoda zaměřená na překlady do cizího jazyka a intenzivní komunikaci, doplněná opakovanými poslechy pro snadnější zapamatování. Viditelné výsledky již po několika týdnech. Celý svůj profesní život jsem používala jazyky pro svou práci, strávila jsem několik let v zahraničí a teď bych ráda předala mé nabyté znalosti a zkušenosti s osvojováním si cizích jazyků i Vám.  

Přidat novou jazykovou školu