Němčina v Hradci Králové

Seznam jazykových škol, kurzů v Hradci Králové, které vám s němčinou pomohou.

Jazykové školy v Hradci Králové vyučující němčinu

Kvalitní jazykové školy v Hradci Králové, které mají skvělá hodnocení od svých studentů. …  Vyberte si nejlepší jazykovou školu vyučující němčinu podle doporučení od jejích studentů, místa výuky a nabídky kurzů němčiny, které vyučuje. Využijte kontaktního formuláře, aby vám škola zaslala podrobné informace. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu. 
OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ, Hradec Králové - Jazyková škola - Hradec Králové

OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ, Hradec Králové

s právem státní jazykové zkoušky | Hradec Králové

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky navazuje na původní Státní jazykovou školu a cizí jazyky vyučuje v Hradci Králové již několik desítek let. Škola působí při Obchodní akademii a Střední odborné škole v Hradci Králové a v současnosti nabízí odpolední a večerní kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, portugalštiny a češtiny.

Škola je certifikovaným pracovištěm, kde probíhají zkoušky z českého jazyka pro cizince pro trvalý pobyt A1 SERR. Pro budoucí i stávající studenty a širokou veřejnost je každoročně v době letních prázdnin pořádán týdenní intenzivní jazykový kurz anglického jazyka v Janských Lázních.

Na naší škole můžete složit mezinárodní zkoušky z anglického jazyka LanguageCert.

http://www.oah­k.cz/jazykova-skola/

Kurzy němčiny v jazykových školách v Hradci Králové

Aktuálně vypsané kurzy němčiny v jazykových školách v Hradci Králové a v miniškolách učitelů…  němčiny, které mají výborné hodnocení od studentů. Vybírejte kurz podle lektora, jeho hodnocení a podle hodnocení školy. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu. 

Kurz NEJ pro středně pokročilé

NEJ I. | Kód kurzu
06.12.2017 | Poslední aktualizace

Kurz upevňující znalosti obecné němčiny na mírně až středně pokročilé úrovni.

Termín výuky

12.9.2017-19.6.2018|ukončen

Út
16:00 – 17:30

Proč si vybrat tento kurz angličtiny?

Kurz staví na dlouhé tradici výuky cizích jazyků na Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky. Je veden zkušenou kvalifikovanou lektorkou, kmenovou vyučující oddělení cizích jazyků.

TIP Poslední zlevněná místa v kurzech můžete koupit na: SlevyKurzu.cz >Kurzy němčiny >Kurzy němčiny Hradec Králové