Práce v Německu

Studium a práce v zahraničí – Práce v Německu

Odkazy poskytující cenné informace nekomerčního charakteru o práci v Německu. Inzertní portály, tipy, kde hledat práci na internetu případně osobní zkušenosti ostatních.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce - Práce v zahraničí

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Práce a studium v zahraničí

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí. Práce v Německu je mezi Čechy nejoblíbenější.

Monster

Monster představuje nejznámější německou burzu pracovních míst jak pro zaměstnavatele, tak i pro uchazeče o pracovní místo. Rozsáhlé možnosti vyhledávání jsou samozřejmostí.

Jazky portálu: němčina

AFS Mezikulturní programy, o.p.s.

Internetový portál zaměřující se na informace o mezikulturních výměnách středoškoláků, příležitosti pro dobrovolnickou činnost a studium v zahraničí, zkušenosti absolventů, aktuální nabídky míst.

Jazyk portálu: angličtina

Bundesagentur für Arbeit

Tato agentura zprostředkovává práci i pro cizince, navíc je zde k dispozici spoustu informací o práci v Německu. Bud' zde můžete vyhledávat pracovní místo, nebo sem můžete vložit Váš profil a zvýšit tak šanci k získání Vámi vysněné práce.

Jazyk portálu: němčina

Jobpilot

Velmi přehledné stránky, které nabízí vyhledávání nabídek práce po celém světě, v nastavení si můžete vybrat jazyk hledaného inzerátu. Studenti zde naleznou brigády či praktika.

Jazyk portálu: němčina

Jobrobot

Jeden z neobsáhleších portálů vyhledávající volná pracovní místa na 78 burzách (přes 200 000 inzerátů!!).

Jazyk portálu: němčina

Jobs

Velmi rozsáhlý portál pracovních příležitostí. Vyhledávání je pro uživatele snadné a přehledné. Díky mapě světa s možností velkého přiblížení máte perfektní přehled o lokalitě, kde se nabízené pracovní místo nachází. Lze jen doporučit!

Jazyk portálu: němčina

Arbeiten

Velmi jednoduše a přehledně tvořený vyhledávač pracovních příležitostí s pravidelnou aktualizaci.

Jazyk portálu: němčina

Jobworld

Tento portál nabízí nejen pracovní místa, ale také velmi užitečné informace pro uchazeče, tzn. jak se připravit na pohovor, jaké otázky můžete očekávat, prozradí, jaké triky šéfové používají a spoustu dalšího.

Jazyk portálu: němčina

strana 12

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo