Německá gramatika

Procvičování němčiny – Německá gramatika


strana 12345

Der Lehrerfreund - gramatika

Rubrika rozsáhlého portálu zaměřená na gramatiku. Obsahuje tipy a odkazy na jiné www stránky. Portál využijí nejen studenti, ale také vyučující.

Jazyk portálu: němčina

Deutsch lernen macht Spass

Portál nabízí zdarma cvičení a výuku gramatiky slovní zásoby pro začátečníky i pokročilé. Všechna cvičení jsou volně dostupná. K dispozici jsou tematické okruhy, čtení textu s porozuměním.

Jazyk portálu: němčina

Hospodářská němčina

Tento portál je určený spíše pro pokročilejčí studenty. Naleznete zde zejména slovní zásobu z oboru hospodářské němčiny. Nabízí jak odborné texty, tak i procvičování složitější gramatiky a slovní zásoby.

Jazyk portálu: němčina

Interaktivní němčina

Poměrně obsáhlé www stránky, na kterých můžete dlouhé hodiny procvičovat nejen německou gramatiku, ale také rozšiřovat svoji slovní zásobu, nebo si osvěžit znalosti nového německého pravopisu. Většinou se jedná o doplňovací texty a je vedeno vše formou testu.

Jazyk portálu: němčina

Interdeutsch

Stránky nabízí testy, procvičování gramatiky a hry, vše volně dostupné. Cvičení jsou vhodná spíše pro začátečníky.

Jazyk portálu: němčina

Schule-Inside - Teorie a cvičení německé gramatiky

Tyto stránky nabízejí stručný přehled gramatiky a následně i cvičení na probrané jevy. Podrobný seznam i vysvětlení, přehledná struktura portálu.

Jazyk portálu: německý jazyk

Slovní zásoba a gramatika pro začátečníky

Portál nabízí různá cvičení pro úplné začátečníky jak z gramatiky, tak na procvičení slovní zásoby. Všechna cvičení jsou vytvořena formou doplňování. K jednotlivým frázím je připojena i nahrávka od rodilého mluvčího. Pro plnohodnotné fungování je nutné se zaregistrovat.

Jazyk portálu: němčina

Teorie německé gramatiky

Tyto stránky obsahují teorii německé gramatiky. Je zpracována velmi přehledně, barevně a tedy čtivě, i když na úkor podrobnosti. Tudíž lze tento portál doporučit spíše začátečníkům, kteří si potřebují udělat pouze zběžný přehled o gramatice německého jazyka. Stránky obsahují mnoho barevně strukturovaných tabulek..

Jazyk portálu: němčina

Übungen Grammatik

Portál nabízející procvičování německé gramatiky zcela zdarma. Jedná se o interaktivní formu testu, kde si na závěr můžete ověřit správnost svých odpovědí. Dá se zvolit stupeň obtížnosti.

Jazyk portálu: němčina

Základy německé gramatiky

Stručný přehled německé gramatiky, jehož výhodou je především jeho velmi přehledné (barevné) zpracování. Dobrý start pro rychlou orientaci v tématu či pro začátečníky.

Jazky portálu: němčina

strana 12345

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo