Německá gramatika

Procvičování němčiny – Německá gramatika


strana 1234

Teorie německé gramatiky

Tyto stránky obsahují teorii německé gramatiky. Je zpracována velmi přehledně, barevně a tedy čtivě, i když na úkor podrobnosti. Tudíž lze tento portál doporučit spíše začátečníkům, kteří si potřebují udělat pouze zběžný přehled o gramatice německého jazyka. Stránky obsahují mnoho barevně strukturovaných tabulek..

Jazyk portálu: němčina

Übungen Grammatik

Portál nabízející procvičování německé gramatiky zcela zdarma. Jedná se o interaktivní formu testu, kde si na závěr můžete ověřit správnost svých odpovědí. Dá se zvolit stupeň obtížnosti.

Jazyk portálu: němčina

Wirtschaftsdeutsch - Hospodářská němčina

Tento portál je určený spíše pro pokročilejčí studenty. Naleznete zde zejména slovní zásobu z oboru hospodářské němčiny. Nabízí jak odborné texty, tak i procvičování složitější gramatiky a slovní zásoby.

Jazyk portálu: němčina

Základy německé gramatiky

Stručný přehled německé gramatiky, jehož výhodou je především jeho velmi přehledné (barevné) zpracování. Dobrý start pro rychlou orientaci v tématu či pro začátečníky.

Jazky portálu: němčina

Lingolia

Velmi stručně a přehledně koncipované stránky německé gramatiky. Jde spíše o jakýsi přehled základních gramatických jevů v tabulkách. Cílovou skupinou budou zřejmě začátečníci.

Jazyk portálu: němčina

Německy.net

Portál nabízí online testy k procvičování gramatiky, tematické křížovky k rozšíření a zopakování slovní zásoby. Gramatika je vysvětlována v češtině. Najdete tu i přehled jazykových zkoušek z nj.

Jazyl portálu: čeština

Schulzens.de - Procvičování gramatiky

Na této stránce se nachází nejrůznější cvičení německé gramatiky. Některé z nich jsou k dispozici volně ke stažení, jiné pouze k nahlédnutí.

Jazyk portálu: němčina

strana 1234

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo