Německá gramatika

Procvičování němčiny – Německá gramatika


strana 12345

Cvičení a testy online

Zajímavé a obsáhlé internetové stránky pro studenty němčiny. Po jednoduché a rychlé registraci, můžete zadarmo čerpat z velkého množství testů a cvičení v různých stupních obtížnosti.

Jazky portálu: němčina

Grammis - Informační systém německé gramatiky

Tento portál obsahuje podrobně vysvětlenou gramatiku zaměřenou i na méně časté gramatické jevy plus tematický slovník gramatické terminologie. Co se týče odbornosti, jde opravdu o vysoce kvalitní zpracování.

Jazyk portálu: němčina

Hueber - online testy

Na těchto stránkách naleznete velké množství cvičení určené těm, kteří s němčinou teprve začínají. Samožřejmě je Vám k dispozici pro kontrolu správné řešení.

Jazyk portálu: němčina

Iik

Interaktivní cvičení a testy, především porozumění textu a poslechy. Přehledně a kvalitně zpracovaným stránkám se dá vytknout pouze malý výběr cvičení.

Jazyk portálu: němčina

Passwort deutsch

Tento portál obsahuje materiály jak pro učitele a lektory tak i pro studenty – spoustu cvičení a testů seřazených do 30 lekcí, které jsou uloženy ve formátu pdf.

Jazyk portálu: němčina

Portál výuky německého jazyka

Tento zdánlivě skromný portál obsahuje spoustu materiálů pro výuku německého jazyka, především ve formátu pdf volně k dispozici. Vedle německého jazyka dále nabízí informace např. o pracovních technikách, práci na projektu atd.

Jazyk portálu: němčina

Projekt deutsch

Projekt němčina online nabízí spoustu možností – volnou dostupnost k online cvičením, slovníkům, vypracovaným domácím úkolům a mnoho dalšího. Je však zapotřebí se zaregistrovat ( zdarma).

Jazyk portálu: němčina

teachSam - informační portál pro studenty

Tento rozsáhlý portál obsahuje velké množství informací především pro studenty. Je přehledně rozdělen do rubrik a tudíž dovoluje snadnou orientaci. Najdete zde rubriky jako dějiny, literatura, německý jazyk, psychologie, politika atd.

Jazyk portálu: němčina

Webgerman

Rozcestník němčiny, najdete zde odkazy na německou gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, pohádky, hry, vtipy. Vše zdarma dostupné, bez nutnosti registrace.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

Cvičení a testy německé gramatiky

Poměrně obsahlý seznam různých testů a cvičení německé gramatiky s možností porovnání se správným řešením. Testy jsou v interaktivních formulářích, které umožňují okamžité vyhodnocení cvičení.

Jazky portálu: němčina

strana 12345

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo