Německá gramatika

Procvičování němčiny – Německá gramatika


strana 1234

Grammis - Informační systém německé gramatiky

Tento portál obsahuje podrobně vysvětlenou gramatiku zaměřenou i na méně časté gramatické jevy plus tematický slovník gramatické terminologie. Co se týče odbornosti, jde opravdu o vysoce kvalitní zpracování.

Jazyk portálu: němčina

Iik

Interaktivní cvičení a testy, především porozumění textu a poslechy. Přehledně a kvalitně zpracovaným stránkám se dá vytknout pouze malý výběr cvičení.

Jazyk portálu: němčina

Německé online kurzy

Zde najdete průvodce ke zdokonalování se v německém jazyce, tzn. spoustu tipů ke zlepšení znalostí, online testy a odkazy na další zajímavé internetové stránky.

Jazyk portálu: němčina

Procvičování německé gramatiky a slovní zásoby

Na těchto stránkách Univerzity Porto se nachází spousta cvičení německé gramatiky a slovní zásoby. Před každou skupinou cvičení jsou shrnuta základní pravidla pro danné gramatické téma.

Jazyk portálu: němčina

teachSam - Informační portál pro studenty

Tento rozsáhlý portál obsahuje velké množství informací především pro studenty. Je přehledně rozdělen do rubrik a tudíž dovoluje snadnou orientaci. Najdete zde rubriky jako dějiny, literatura, německý jazyk, psychologie, politika atd.

Jazyk portálu: němčina

Webgerman

Rozcestník němčiny, najdete zde odkazy na německou gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, pohádky, hry, vtipy. Vše zdarma dostupné, bez nutnosti registrace.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

Der Lehrerfreund - gramatika

Rubrika rozsáhlého portálu zaměřená na gramatiku. Obsahuje tipy a odkazy na jiné www stránky. Portál využijí nejen studenti, ale také vyučující.

Jazyk portálu: němčina

Deutsch lernen macht Spass

Portál nabízí zdarma cvičení a výuku gramatiky slovní zásoby pro začátečníky i pokročilé. Všechna cvičení jsou volně dostupná. K dispozici jsou tematické okruhy, čtení textu s porozuměním.

Jazyk portálu: němčina

Interdeutsch

Stránky nabízí testy, procvičování gramatiky a hry, vše volně dostupné. Cvičení jsou vhodná spíše pro začátečníky.

Jazyk portálu: němčina

Slovní zásoba a gramatika pro začátečníky

Portál nabízí různá cvičení pro úplné začátečníky jak z gramatiky, tak na procvičení slovní zásoby. Všechna cvičení jsou vytvořena formou doplňování. K jednotlivým frázím je připojena i nahrávka od rodilého mluvčího. Pro plnohodnotné fungování je nutné se zaregistrovat.

Jazyk portálu: němčina

strana 1234

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo