Německá gramatika

Procvičování němčiny – Německá gramatika


strana 12345

České učebnice gramatiky

Přehled česky psaných učebnic německé gramatiky, které lze nalézt v knižní podobě v českých obchodech.

Jazyk portálu: čeština

Deutschbuch

Rozsáhlý portál nabízí kompletní zpracování německé gramatiky. Všechny materiály jsou volně dostupné. Naleznete zde i přehled německých nepravidelných sloves, cvičení na porozumění textu, diktáty. Vše pečlivě a přehledně rozděleno i podle obtížnosti.

Jazyk portálu: němčina

Duden - Pravidla pravopisu

Stránky německé instituce zabývající se pravopisem. Aktuální pravidla německého pravopisu s posledními změnami a jejich historií. Uveden abecední seznam změněných slov.

Jazyk portálu: němčina

Ralf Kinas

Komplexní výukový portál zaměřený na procvičování němčiny. Obsahuje velké množství testů, kvízů, všestranné procvičování gramatiky, slovíček, porozumění textu atd.

Jazky portálu: němčina

Schubert - Online úkoly a cvičení

Velmi kvalitně zpracovaný systém gramatických cvičení v různých úrovních pokročilosti (A1 – C2). Obsahuje jak interaktivní testy, tak i studijní materiály obsahující klíč se správnými odpověďmi. Tyto materiály jsou k dispozici zcela zdarma ke stáhnutí a jsou vhodné pro lektory německého jazyka jako pracovní materiály použitelné ve výuce.

Jazyk portálu: němčina

Slovesné tvary

Naprosto vyčerpávající seznam německých sloves, ke každému slovesu jsou k přiřazeny všechny jeho slovesné tvary. Vše velmi přehledně zpracováno v příjemném grafickém zpracování.

Jazyk portálu: němčina

Souhrn německé gramatiky

Internetové stránky, které jednoduše vysvětlují základní německou gramatiku. Jsou doplněny mapkami, fotkami a příklady u jednotlivých gramatických jevů. Web je přehledně zpracován, student na něm najde vše potřebné. Jazyk portálu: čeština

Testy z němčiny

Velmi obsáhlý a kvalitně zpracovaný portál zabývající se výukou němčiny. Obsahuje velké množství cvičení, lekcí v různých stupních obtížnosti. Naleznete zde také informace o Německu, práci, studiu němčiny a aktuální informace. Nutnost bezplatné registrace pro plnohodnotné využití webu.

Jazyk portálu: němčina

Učebnice gramatiky

Německé učebnice gramatiky tvoří rodilí mluvčí němčiny. Zejména pokročilejší studenti němčiny ocení knižní podobu. Všechny knihy jsou dostupné v českých obchodech.

Jazyk portálu: čeština

1000 Arbeitsblätter Deutsch

Velmi přehledně zpracované stránky obsahující velké množství cvičení německé gramatiky, pravopisu a slovní zásoby. Všechny materilály jsou volně ke stažení. Vhodné jak pro učitele, tak pro studenty.

Jazyk portálu: němčina

strana 12345

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo