Poznáváme Rakousko - poznávací zájezdy Rakousko

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme Rakousko - poznávací zájezdy Rakousko

Vybrané cestovní kanceláře a agentury nabízející poznávací zájezdy do Rakouska, ať už autobusové, letecké či jiné.


Cestování.cz

Portál nabízející velký výběr poznávacích zájezdů nejen do Rakouska od několika cestovních kanceláří a agentur. Velká nabídka výletu do rakouského hlavního města Vídně a ostatních krajů a částí Rakouska.

Dovolená v Rakousku

Tento portál Vás zavede do alpské země. Nabízí tipy jak na letní tak i zimní dovolenou. Dozvíte se zde také všechny potřebné informace k ceste do Rakouska: aktuální předpověd počasí nebo informace o sněhových podmínkách. Poznávací zájezdy.

CK Intertrans

Internetový portál cestovní kanceláře Intertrans nabízí široké množství poznávacích zájezdů do Německa, Rakouska a Švýcarska. Poznejte německy mluvící země!

Jazyk portálu: čeština

Net Travel

Server NetTravel.cz poskytuje internetový prodej více než 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Výhodou je, že společnost prodává zájezdy za stejné ceny jako zastoupené cestovní kanceláře. Vyberte si z velké nabídky např. poznávací zájezdy do Rakouska.

CK Alvarez

Aktivní dovolená, poznávací zájezdy do celého světa, rafting, horská turistika. Všechny zájezdy jsou organizovány tak, aby jejich program byl bez větších problémů zvládnutelný každým účastníkem. Poznávací zájezdy do rakouských Alp, možný výstup na nejvyšší horu Alp a mnoho dalšího z Rakouska.

CK Nomád

Poznejte Rakousko, jeho přírodu i historii. CK Nomád nabízí celou řadu poznávacích zájezdů do Rakouska.

CK Poznání

Na stránkách CK Poznání máte možnost nalézt velký výběr poznávacích zájezdů do Rakouska. Zimní i letní sportovní dovolená po Rakousku.

CK SIM Holidays

Cestovní kancelář SIM nabízející poznávací zájezdy do Rakouska.

CK Jiří Kalousek

Rakousko nabízí pro každého něco. Na své si přijdou milovníci sportu, historie i kultury. Poznávací zájezdy do Rakouska cestovní kanceláře Kalousek Vás touto zemí pod Alpami provedou.

New Travel.cz

Internetový portál www.newtravel.cz nabízí na svých stránkách tisíce zájezdů od desítek cestovních kanceláří. Vyberte si z velkého množstí nabídek poznávacích zájezdů do Rakouska.

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo