Poznáváme Německo - poznávací zájezdy Německo

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme Německo - poznávací zájezdy Německo

Vybrané cestovní kanceláře a agentury nabízející poznávací zájezdy do Německa, ať už autobusové, letecké či jiné.


Cestování.cz

Portál nabízející velký výběr poznávacích zájezdů nejen do Německa od několika cestovních kanceláří a agentur. Německá krajina a města jsou doplněny výlety za německými trhy (vánoční aj.).

CK Intertrans

Internetový portál cestovní kanceláře Intertrans nabízí široké množství poznávacích zájezdů do Německa, Rakouska a Švýcarska. Poznejte německy mluvící země!

Jazyk portálu: čeština

Net Travel

Server NetTravel.cz poskytuje internetový prodej více než 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Výhodou je, že společnost prodává zájezdy za stejné ceny jako zastoupené cestovní kanceláře. Vyberte si z velké nabídky např. poznávací zájezdy do Německa.

CK Nomád

Cestovní kancelář Nomád vám nabízí poznávací zájezdy do Německa. Prožijte dovolenou, na kterou budete dlouze vzpomínat a seznamte se s památkami této země.

CK Poznání

Na stránkách CK Poznání máte možnost nalézt velký výběr poznávacích zájezdů do Německa. Vyberte si projížďku na kole německou krajinou či návštěvu velkých měst.

CK Jiří Kalousek

Internetové stránky CK Kalousek nabízí rozmanité poznávací zájezdy do Německa. Navštívíte nejen hlavní město Berlín, ale také romantické středověké hrady a další místa s bohatou historií.

CK Slan Tour

Chcete navštívit Německo? CK Slan Tour nabízí spoustu poznávacíh zájezdů do Německa, které splní všechna vaše očekávání.

Travel Club ČSAD Tišnov

S cestovní kanceláří Travel Club ČSAD Tišnov ročně vyjedou do zahraničí tisíce spokojených klientů. Spousta z nich se také zúčastní poznávacích zájezdů do Německa. Využijte mnohaleté zkušenosti této cestovní kanceláře a poznejte památky i přírodní krásy této země.

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo