Učitelé němčiny v Plzni

Nejlépe hodnocení učitelé němčiny v Plzni | Učitelé němčiny v Plzni s hodnoceními od studentů nabízející výuku němčiny.

Vyberte si vhodného učitele němčiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Dominika Pašková

Ředitelka a jednatelka jazykovky se srdcem
Jazyková škola Perfect World s.r.o.
Dominika je ředitelkou naší školy, která funguje od roku 2012, kdy jí tehdy jako 22-i letá nadšená lektorka angličtiny a němčiny založila. Je to učitel s chutí do života, plný…  energie a touhy svým studentům skutečně pomoci. Má vysoké nároky, vyžaduje a umí studenty vést tam, kam se chtějí dostat. Zároveň v současnosti vyučuje i španělštinu, kterou miluje, a pracuje i na svém pokroku v ní. Chcete-li zažít smysluplné lekce, během kterých se ani nestačíte podívat na hodiny, jste tu správně…  

Lukáš Berka

Kluk plný nápadů a chuti pomáhat
Jazyková škola Perfect World s.r.o.
Lukáš u nás učí již druhým rokem, je nadšený, co se pomoci druhým týče. Několik studentů již úspěšně připravil na takové důležité zkoušky, jakými je například maturita, a je pro…  každou „špatnost“. Lukáš učí angličtinu i němčinu, obojí ho baví a chce způsobit, že i Vy budete v těchto jazycích perfektní!  

Míša Pihrtová

Optimista se smyslem pro humor
Jazyková škola Perfect World s.r.o.
Míša pracuje pro Perfect World již 4. rokem, je úžasně přesným lektorem, který pomohl již nespočetně studentům. Skvěle učí jak angličtinu tak němčinu, její lekce jsou…  vždy perfektně připravené a precizní. Pokud hledáte empatického lektora, který Vám bude 100% rozumět a dovede Vás tam, kam si přejete, jste na správné adrese.  
TIP Na oborovém portálu Jazykovky.cz najdete: Jazykové kurzy > Jazykové kurzy němčiny | Jazykové kurzy Plzeň > Kurzy němčiny Plzeň

Přidat nového učitele