Lektoři Jazykové školy Jílek

Kurzy angličtiny, němčiny i dalších jazyků vedou takoví lektoři, za které jsme ochotní dát ruku do ohně.

Seznamte se s naším týmem lektorů.

V čem lektor vyniká

Před tím, než začne lektor učit, musí projít sérií školení a supervizí. Tak zajišťujeme, že před studenty předstupuje člověk, který má nejen perfektní znalost jazyka, ale také potřebné znalosti týkající se psychologie výuky a pedagogiky. Lektoři jsou naší zárukou kvality.

Škola kde učím

Jazyková škola Jazyková škola Jílek
Jazyková škola Jílek
Jazyková škola Jílek
|
Brno-střed
|
Brno-město
|
Štefánikova 2

Zkušenosti mých studentů

1 osobní zkušenost studenta

Ondřej Kasal
Projektant
Brno
7.3.2017
95.173.68.xxx
náš portál zná email / telefon studenta
JŠ jílek jsem navštěvoval po 4 semestry(výuka němčiny). K těmto semestrům jsem si navíc zapsal letní prázdninový opakovací kurz a také absolvoval víkendový drilový kurz. S jazykovou školou jsem velmi spokojen. Rovněž jsem velmi spokojen s lektory, kteří mne vyučovali(Eva Valentová a Petr Sedlák - drilový kurz). Naší hlavní lektorkou byla Eva Valentová, které bych dal…  známku 10 z 10. Děkuji za její přístup ke studentům, odbornost a praktické znalosti z němčiny, zábavné lekce, časté napomínání za moje chyby a její aktivní přístup. Ve výuce němčiny hodlám pokračovat i nadále a v této jazykové škole. Velice pozitivně hodnotím náladu v hodinách výuky, kdy v hodinách byla dobrá atmosféra, nejednalo se o žádné nudné "biflování", ale s aktivním a vtipným přístupem lektorky a s komunikativní/drilovou metodou šlo všechno lépe. S učebními materiály jsem byl rovněž spokojen. JŠ Jílek Vám mohu doporučit. 
Přidat recenzi

Moje kurzy němčiny

Pobočka: Typ kurzu: individuální skupinové firemní 
Pokročilost: Pro studenty všech pokročilostí A2 - Mírně pokročilý B1 - Nižší-středně pokročilý B2 - Vyšší-středně pokročilý A0 - Úplný začátečník A1 - Začátečník C1 - Pokročilý