Němčina pro seniory

Studium a výuka němčiny – Němčina pro seniory

Němčina pro seniory, seniorská němčina


Jazyky.Studium.Práce

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Goethe-Haus

Na tomto portálu se zábavnou formou – pomocí virtuální prohlídky domu – dozvíte spoustu zajímavostí o Německu a rozšíříte si slovní zásobu. Texty si můžete nechat předčítat rodilým mluvčím.

Jazyk portálu: němčina

ELPIDA

ELPIDA nabízí nejrůznější kurzy zaměřené na seniory, kteří si uvědomují, že učit se je možné v každém věku! Z široké nabídky si můžete vybrat i některý z jazykových kurzů.

Jazyk portálu: čeština

Webgerman

Rozcestník němčiny, najdete zde odkazy na německou gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, pohádky, hry, vtipy. Vše zdarma dostupné, bez nutnosti registrace.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

Jazykové kurzy pro seniory

Odkaz na článek uveřejněný v časopise Praktický život, který shrnuje výhody studia cizích jazyků v pokročilém věku. Jazyk portálu: čeština

Slovní zásoba a gramatika pro začátečníky

Portál nabízí různá cvičení pro úplné začátečníky jak z gramatiky, tak na procvičení slovní zásoby. Všechna cvičení jsou vytvořena formou doplňování. K jednotlivým frázím je připojena i nahrávka od rodilého mluvčího. Pro plnohodnotné fungování je nutné se zaregistrovat.

Jazyk portálu: němčina

Němčina pro samouky online

Portál nabízí prozatím dvě lekce z plánované učebnice, které jsou ovšem velmi obsáhlé. Obě lekce jsou volně ke stžení v pdf, najdeme zde základní fráze, přehled slovíček, základní gramatiku i testy s klíčem.

Jazyk portálu: čeština

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo