Eliška Pekárková

lektorka pro němčinu zapálená tělem i duší

„Výuka němčiny je pro mě velmi zajímavá a obohacující zkušenost. Snažím se, aby studenti měli možnost co nejvíce hovořit, abychom mohli společně sledovat jejich pokrok. Ráda jim předávám své zkušenosti s dlouhodobým pobytem v zahraničí a využívám své zkušenosti z práce v česko-německém prostředí. Ve svých hodinách se věnuji konverzaci, gramatice, reáliím a ráda pracuji s písničkami a filmem.“

V čem lektor vyniká

Při výuce dětí i dospělých Eliška vždy dbá na to, aby se aktivity střídaly, hodiny byly pestré a studenti se nenudili. Nebojí se do hodin zařazovat videa, písničky, kartičky nebo výuku založenou na řešení komplexnějších úkolů, při níž se studenti jazyk učí téměř „mimoděk“.

Vzdělání a praxe

Bc. němčina pro mezikulturní komunikaci a historie na Univerzitě Karlově v Praze
certifikovaná úroveň němčiny C1 (Goethe-Zertifikat)
pravidelné pracovní pobyty v Německu
praxe od r. 2016

Škola,kdeučím

Centrála Praha 12
Praha 12
|
Modřany
|
Vazovova 3217/9

Zkušenostimýchstudentů

1 osobní zkušenost s mojí výukou němčiny. Hodnocení píší moji studenti a je získáváno tímto formulářem . Hodnocení nemohu vkládat ani upravovat. Hodnocení je ověřováno a garantováno správcem tohoto webu, který má kontakt na hodnotitele a podezřelá hodnocení prověřuje.
Nikola Papoušková
12.12.2018 14:52
185.47.220.xxx
náš portál zná email / telefon studenta
Eliška umí výborně vysvětlit látku, je trpělivá, ale přesto dokáže vyvinout na Nellu pozitivní tlak, aby se někam posunula. Je úžasná, povahově klidná, milá, nestresuje, hodiny jsou vedeny v klidné, pohodové atmosféře, z místnosti se i ozývá smích. Za to jsem velmi…  ráda, určitě bychom lektorku neměnili. Velmi hodnotím, jak veliký kus práce s Nellou odvedla,jaký Nella díky Elišce udělala pokrok. 

Mojekurzyněmčiny