Mapa

Němčina v Kolíně

Seznam jazykových škol, učitelů němčiny a jazykových kurzů němčiny v Kolíně, kteří vám s němčinou pomohou.

JazykovéškolyvKolíněvyučujícíněmčinu

Kvalitní jazykové školy v Kolíně, které mají skvělá hodnocení od svých studentů. Vyberte si nejlepší jazykovou školu vyučující němčinu podle doporučení od jejích studentů, místa výuky a nabídky kurzů němčiny, které vyučuje. Využijte kontaktního formuláře, aby vám škola zaslala podrobné informace. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

HANNAH SCHOOL s.r.o.

Centrála Kolín | Kolín | 2 pobočky
  • Pobočka HANNAH SCHOOL Kutná Hora | Kutná Hora

Jazyková škola HANNAH SCHOOL® (HANNAH Group s.r.o.) certifikovaný člen Asociace jazykových škol AJŠ nabízí individuální a skupinovou výuku pro firmy a organizace, bohatou škálu kurzů pro veřejnost a děti, pomaturitní studium jazyků, překladatelský a tlumočnický servis.

NejlépehodnoceníučiteléněmčinyvKolíně

Učitelé angličtiny v Kolíně s největším počtem kladných hodnocení od jejich studentů. Učitelé zde uvedení buď učí v jazykové škole nebo se jedná o soukromé profesionální učitele. Po špatných zkušenostech s kvalitou výuky zde neuvádíme občasné "učitele", kteří si příležitostně přivydělávají výukou jazyků a chybí jim dozor a zázemí jazykové školy.

Martina

Zkušená lektorka, která Vás nejen donutí mluvit

Dlouhodobá výuka různých úrovní kurzů a zaměření

KurzyněmčinyvjazykovýchškoláchvKolíně

Aktuálně vypsané kurzy němčiny v jazykových školách v Kolíně a v miniškolách učitelů němčiny, které mají výborné hodnocení od studentů. Vybírejte kurz podle lektora, jeho hodnocení a podle hodnocení školy. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Němčina B2+ Pokročilí: středa 17:00-18:30

NVP 2 | Kód kurzu
09.08.2019 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz
Učitelé angličtiny vyučující v tomto kurzu:

Termín výuky

11.9.2019-29.1.2020|za 24 dní

St
17:00 – 18:30

Proč si vybrat tento kurz němčiny?

Kurz určen pro zájemce o pokročilý NJ. Zkušení a kvalifikovaní lektoři, příjemná a přátelská atmosféra, výhodná poloha jazykové školy v centru Kolína.

TIP Poslední zlevněná místa v kurzech můžete koupit na: SlevyKurzu.cz >Kurzy němčiny >Kurzy němčiny Kolín