Výuka němčiny v Plzni

Nejlépe hodnocené jazykové školy v Plzni nabízející výuku němčiny.

Jazyková škola Jazyková škola Lvice s.r.o. Plzeň 3

Jazyková škola Lvice s.r.o.

Plzeň 3| Plzeň 3
Jazyková škola Lvice v Plzni vyučuje 7 dní v týdnu kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny a češtiny pro cizince či rodilé mluvčí podle Společného referenčního…  rámce pro jazyky. Nabízíme kurzy firemní, individuální i skupinové, a to tříměšíční či intenzivní šestinedělní. Pořádáme specializované kurzy přípravy ke státní maturitě z cizích jazyků a k mezinárodním zkouškám z německého a anglického jazyka. Vyučujeme také obchodní či konverzační kurzy. Zaručujeme Vám osobní přístup a kvalitní lektory s odpovídajícím jazykovým vzděláním. Časy a termíny kurzů se snažíme maximálně přizpůsobit Vašim možnostem. Poradíme Vám s výběrem jazykového kurzu nejen pomocí rozřazovacího testu, ale také osobní konzultace. Navíc můžete po první lekci úroveň kurzu změnit. Ve skupinových kurzech je maximálně 3 až 8 studentů a jsou aktivně rozvíjeny všechny složky jazyka: poslech, konverzace, slovní zásoba, gramatika a písemný projev. Skupinové kurzy mají pevně daný obsah, takže Vám zaručujeme oblasti, které budou probrány. Na konci každého kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování. Je také možné zakoupit dárkový poukaz na celý kurz, či pouze přispět na kurz obdarovávaného určitou částkou.  
Jazyková škola Perfect World s.r.o. Plzeň 1

Perfect World s.r.o.

Plzeň 1| Plzeň 1
Účelem Perfect World, jazykovky se srdcem, je zvýšit kvalitu a radost ze života mnoha lidí prostřednictvím schopnosti skutečně se domluvit cizím jazykem. Chcete už také konečně…  MLUVIT anglicky, německy nebo jinak? My Vás to dokážeme naučit a způsobit tak, že Váš život bude kvalitnější a Vy se budete moci spolehnout sami na sebe.  
Jazyková škola Polyglot, spol. s r.o. Plzeň 3

Polyglot, spol. s r.o.

Plzeň| Plzeň 3
Jazyková škola Polyglot úspěšně působí na trhu již od roku 1989 a její aktivity stále narůstají. Pořádáme kurzy pro veřejnost, firemní kurzy a dětské kurzy. Kurzy pro veřejnost…  otevíráme v ranních, dopoledních a večerních hodinách. Organizujeme firemní výuku, přičemž před zahájením kurzů proběhne jazykový audit, ve kterém stanovíme výchozí a cílovou úroveň jazykových znalostí studentů. Výuka postupuje podle zvoleného učebního plánu. Pravidelně hovoříme s klientem i s lektory o průběhu výuky a flexibilně přizpůsobujeme další průběh kurzu novým požadavkům klienta. Jazyková škola Polyglot je zakládajícím členem Asociace jazykových škol ČR.  
Jazyková škola Krajské centrum vzdělávání a JŠ s právem SJZ Plzeň 3

Krajské centrum vzdělávání a JŠ s právem SJZ

Plzeň 3| Plzeň 3
Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky (KCVJŠ) je od ledna 2005 příspěvkovou organizací Plzeňského kraje. Hlavní náplní činnosti organizace…  je vzdělávání pedagogických pracovníků, celoživotní vzdělávání a jazykové vzdělávání. Dalšími aktivitami jsou nakladatelská a vydavatelská činnost, překlady a tlumočení. KCVJŠ je velmi aktivní v tvorbě vzdělávacích projektů pro pedagogy i pro veřejnost. Jazyková škola navazuje na činnost Státní jazykové školy v Plzni. Studium je přizpůsobeno všem věkovým skupinám. Nabízíme kurzy anglického, německého, francouzského, ruského, španělského a čínského jazyka a češtinu pro cizince. Realizují se kurzy pro veřejnost, přípravné kurzy ke zkouškám a certifikátům, pomaturitní studium, konverzační kurzy s rodilým mluvčím, kurzy individuální i pro podniky a organizace. KCVJŠ umožňuje složení mezinárodních a státních jazykových zkoušek z cizích jazyků a zkoušek češtiny pro cizince.  

Přidat novou jazykovou školu