Rozcestníky NJ

Zdroje informací o němčině – Rozcestníky NJ

Rozcestníky, podobné tomuto našemu, s tipy na další portály a weby o němčině a německém jazyce, cestování v Německu, po Rakousku či Švýcarsku... vše, co souvisí s německým jazykem a jeho využitím.


Media Index - německá média na internetu

Přehledný a obsáhlý seznam německých médií na internetu. Volíte mezi různými typy médií (rádio, TV, tisk, zpravodajství atd.), můžete vybírat dle země (Rakousko, Německo, Švýcarsko, Lichtenštejnsko atd.). Dále je zde k dispozici abecedný seznam.

Jazyk portálu: němčina

ZUM.de

Studentům němčiny dobře známý a obsahově rozsáhlý portál poskytující studijní materiály. Obsahuje dostatečné množství vlastních materiálů i odkazů na podobné internetové stránky.

Jazyk portálu: němčina

Der Weg

Rozsáhlý portál obsahuje spoustu informací určených pro všechny věkové skupiny studentů. Najdete zde všeobecné informace o Německu, jeho městech, kultuře, dějinách, jazyku atd. Také si zde můžete mj. poslechnout německou hymnu.

Jazyk portálu: němčina

Rozcestník německého jazyka

Tento velmi obsáhlý rocestník německého jazyka obsahuje nepřeberné množství odkazů na nejrůznější webové stránky s tématikou německého jazyka. Gramatika, slovníky, literatura a mnoho dalšího si vyberete v rubrikách hlavního menu.

Jazyk portálu: němčina

Deutsch-lernen

Krátké i dlouhé interaktivní testy z němčiny zdarma. Nutnost bezplatné registrace pro plnohodnotné využití webu. Lekce němčiny pro absolutní začátečníky se slovníčkem, příkladovými větami a gramatickými cvičeními.

Jazyk portálu: angličtina a němčina

Webgerman

Rozcestník němčiny, najdete zde odkazy na německou gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, pohádky, hry, vtipy. Vše zdarma dostupné, bez nutnosti registrace.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

Der Lehrerfreund

Portál plný užitečných odkazů na stránky zabývající se německou gramatikou, literaturou, dějinami, politikou atd. Jde o rozcestník, který využijí studenti i pedagogové. Jednotné rozhraní výrazně usnadňuje práci s webem.

Jazyk portálu: němčina

Lernen mit Spass

Portál zaměřený především na německé studenty, ale využívat ho můžou určitě i čeští němčináři. Obsahuje velké množsvtí odkazů týkajících se výuky různých předmětů jako je biologie, zeměpis, a cizí jazyky.

Jazky portálu: němčina

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo