Zkoušky a certifikáty z němčiny

Studium a výuka němčiny – Zkoušky a certifikáty z němčiny

Informace o jazykových zkouškách a mezinárodních certifikátech z němčiny. Garanti zkoušek, specializované stránky na jazykové zkoušky z němčiny. Učební materiály k přípravě na zkoušky z němčiny.


Jazykové školy a kurzy

Databáze jazykových škol a jejich kurzů. Vyhledávání dle města, typu kurzu, zaměření, možnost vypsat vlastní „výběrové řízení“, oslovit tak několik škol najednou a vybrat si z nejlepší nabídky. Největší databáze jazykových škol na českém internetu.

Jazyk portálu: čeština

Jazykové zkoušky

Databáze jazykových zkouškek z němčiny prováděných v ČR spolu se základními informacemi a odkazy na internetové stránky jejich hlavních organizátorů.

Jazyk portálu: čeština

Jazyky.Studium.Práce - Zkoušky a certifikáty

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Zlevněné kurzy němčiny (SlevyKurzů.cz) - Příprava k jazykovým zkouškám

Poslední volná místa v jazykových kurzech němčiny nabízená se slevou. Vyplatí se navštívit před nákupem kurzu – nabízí slevy v běžných veřejných kurzech ve výši 15 % – 60 %. Můžete přistoupit do probíhajícího kurzu nebo do právě začínajícího. Kromě jazykových kurzů nabízí portál SlevyKurzů.cz i slevy dalších typů kurzů: počítače, fitness, životní styl, psychologie…

Jazyk portálu: čeština

Goethe Institut - zkoušky a certifikáty z němčiny

Portál jedné z nejznámějších německých institucí u nás, která se zabývá výukou německého jazyka, zaštiťuje vydávání jazykových certifikátů němčiny, pořádá kulturní akce a reprezentuje Německo a jeho jazyk u nás. Na svých www stránkách nabízí ke stažení materiály pro studenty i lektory německého jazyka.

Jazyk portálu: němčina

Österreich Institut

Rakouský institut na podporu výuky německého jazyka v zahraničí. Pořadatel jazykové zkoušky Rakouský jazykový diplom z německého jazyka (Das österreichische Sprachdiplom Deutsch). ÖI se zabývá i podporou spolupráce s národními a mezinárodními organizacemi. Pobočky v Polsku, Maďarsku, Slovensku, Itálii a samozřejmě v ČR.

Jazyk portálu: němčina

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo