Učební pomůcky

Studium a výuka němčiny – Učební pomůcky

Pomůcky k výuce němčiny pro učitele a lektory, CD romy, učebnice...


strana 123

Digitale Schule Bayern

Zajímavě zpracované stránky základní školy v Bayernu. Portál nabízí nejrůznější materiály a podklady pro předměty vyučované na základní škole. Vše samozřejmě v německém jazyce, vhodné pro učitele i studenty.

Jazyk portálu: němčina

Hospodářská němčina

Tento portál je určený spíše pro pokročilejčí studenty. Naleznete zde zejména slovní zásobu z oboru hospodářské němčiny. Nabízí jak odborné texty, tak i procvičování složitější gramatiky a slovní zásoby.

Jazyk portálu: němčina

Hueber - němčina pro cizince

Jedná se o www stránky německého nakladtelství Hueber, specializující se na literaturu zabývající se výukou německého jazyka. Na svých stránkách nabízí k volnému stažení jednoduché testy, křížovky a cvičení, zaměřená na výuku němčiny formou her.

Jazyk portálu: němčina

Referáty Studenthelp.de

Tyto stránky nabízejí poměrně velké množství referátů. Všechny jsou bezplatně volně ke stažení a bez potřeby registrace. Referáty lze hledat podle počátečního písmene.

Jazyk portálu: němčina

Němčina pro samouky online

Portál nabízí prozatím dvě lekce z plánované učebnice, které jsou ovšem velmi obsáhlé. Obě lekce jsou volně ke stžení v pdf, najdeme zde základní fráze, přehled slovíček, základní gramatiku i testy s klíčem.

Jazyk portálu: čeština

Online didaktika německého jazyka

Jazykový portál určený především lektorům německého jazyka. Najdete zde pěkně zpracované přehledy pro psaní různých druhů textu. Stránka vyniká zejména svou grafickou uceleností, což uživateli usnadňuje orientaci v textu a práci s portálem.

Jazyk portálu: němčina

Technika psaní

Portál určený pro školy a učitele, rubrika Technika psaní. Pokud máte napsat nějaký text a nevíte, jak na to, zde najdete vítanou pomoc. Dozvíte se, jak napsat např. seminární práci, protokol či interpretaci.

Jazyk portálu: němčina

Pracovní podklady pro vyuku němčiny

Tyto stránky nabízí ke stažení materiály pro vyuku němčiny, jedná se spíše o stručné osnovy nežli vyčerpávající studnu informací.

Jazky portálu: němčina

strana 123

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo