Učební pomůcky

Studium a výuka němčiny – Učební pomůcky

Pomůcky k výuce němčiny pro učitele a lektory, CD romy, učebnice...


strana 12

Goethe Institut

Portál jedné z nejznámějších německých institucí u nás, která se zabývá výukou německého jazyka, pořádá kulturní akce a reprezentuje Německo a jeho jazyk u nás. Na svých www stránkách nabízí ke stažení materiály pro studenty i lektory německého jazyka.

Jazyk portálu: němčina

Korrekturen

Stránky informující o novém německém pravopise. Je možné ověřit si své znalosti pomocí kvízu, jednoduše vyhledávat v abecedním seznamu či zvolit rubriku „oblíbené chyby“, kde se můžete poučit z často vskytujících se chyb ostatních.

Jazyk portálu: němčina

Memrise

Internetový server Memrise je kvalitní portál pro procvičování velkého počtu světových jazyků.

Jazyk portálu: angličtina

Německé online kurzy

Zde najdete průvodce ke zdokonalování se v německém jazyce, tzn. spoustu tipů ke zlepšení znalostí, online testy a odkazy na další zajímavé internetové stránky.

Jazyk portálu: němčina

Webgerman

Rozcestník němčiny, najdete zde odkazy na německou gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, pohádky, hry, vtipy. Vše zdarma dostupné, bez nutnosti registrace.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

4Teachers

Tento portál nabízí širokou škálu studijních a výukových materiálů, to vše je k dispozici pouze po registraci, která je zdarma. Témata jsou totožná s názvy předmětu na střední škole. Portál je určený zejména učitelům, jak už z názvu vyplývá, ale užitečný bude určitě i jejich studentům při přípravě na referáty a seminární práce z němčiny.

Jazyk portálu: němčina

Der Lehrerfreund

Portál plný užitečných odkazů na stránky zabývající se německou gramatikou, literaturou, dějinami, politikou atd. Jde o rozcestník, který využijí studenti i pedagogové. Jednotné rozhraní výrazně usnadňuje práci s webem.

Jazyk portálu: němčina

Hueber - Němčina pro cizince

Jedná se o www stránky německého nakladtelství Hueber, specializující se na literaturu zabývající se výukou německého jazyka. Na svých stránkách nabízí k volnému stažení jednoduché testy, křížovky a cvičení, zaměřená na výuku němčiny formou her.

Jazyk portálu: němčina

Wirtschaftsdeutsch - Hospodářská němčina

Tento portál je určený spíše pro pokročilejčí studenty. Naleznete zde zejména slovní zásobu z oboru hospodářské němčiny. Nabízí jak odborné texty, tak i procvičování složitější gramatiky a slovní zásoby.

Jazyk portálu: němčina

Němčina pro samouky online

Portál nabízí prozatím dvě lekce z plánované učebnice, které jsou ovšem velmi obsáhlé. Obě lekce jsou volně ke stžení v pdf, najdeme zde základní fráze, přehled slovíček, základní gramatiku i testy s klíčem.

Jazyk portálu: čeština

strana 12

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo