Referáty a seminárky, maturitní otázky z němčiny

Studium a výuka němčiny – Referáty a seminárky, maturitní otázky z němčiny


strana 12

Přehledně zpracovaná témata k maturitě z němčiny

Výběr učebnic a cvičebnic pro přípravu k maturitě z německého jazyka. Maturitní testy a vypracovaná maturitní témata. Všechny knihy jsou dostupné v českých obchodech.

Jazyk portálu: čeština

Rozcestník německého jazyka

Tento velmi obsáhlý portál obsahuje nepřeberné množství odkazů na nejrůznější webové stránky s tématikou německého jazyka. Rubrika referáty, seminární a domácí práce obsahuje odkazy i na diplomové práce a další.

Jazyk portálu: němčina

Seminární práce v němčině

Slovenské studentské stránky, na kterých najdete kolem 80 zpracovaných témat. Kromě těch obligátních jako je cestování, jídlo, životní prostředí apod., až po zajímavosti, jakou je například podrobná historie Titaniku. Na webu jsou i vysvětleny některé gramatické jevy.

Jazyk portálu: slovenština

Fundus.org - Referáty v němčině

Na tomto portále si může každý libovolně vybrat a stáhnout referát v německém jazyce, vypracovaný rodilým mluvčím. Všechy jsou k dispozici zcela zdarma. Nechybí ani hodnocení kvality každého referátu.

Jazyk portálu: němčina

Projekt deutsch

Projekt němčina online nabízí spoustu možností – volnou dostupnost k online cvičením, slovníkům, vypracovaným domácím úkolům a mnoho dalšího. Je však zapotřebí se zaregistrovat ( zdarma).

Jazyk portálu: němčina

Referáty, interpretace, úkoly

Jde o portál, který je určen především studentům. Právě ti zde naleznou spoustu užitečných informací ohledně německé literatury, dějepisu, zeměpisu atd., ale také rozbory a celkem podrobné interpretace literárních děl.

Jazyk portálu: němčina

Referáty, klausury, domácí úkoly

Na těchto internetových stránkách naleznete velké množství vypracovaných domácích úkolů, referát a esejí, to vše zcela zdarma. Jednoduše si vyhledáte požadovaný školní předmět a referát si stáhnete k sobě do počítače.

Jazyk portálu: němčina

School 2000 - referáty zdarma

Na tomto portálu naleznete velké množství referátů, které jsou k dispozici zcela zdarma. Referáty pokrývají širokou oblast témat. U každého referátu je vždy údaj o počtu slov a hodnocení.

Jazyk portálu: němčina

4Teachers

Tento portál nabízí širokou škálu studijních a výukových materiálů, to vše je k dispozici pouze po registraci, která je zdarma. Témata jsou totožná s názvy předmětu na střední škole. Portál je určený zejména učitelům, jak už z názvu vyplývá, ale užitečný bude určitě i jejich studentům při přípravě na referáty a seminární práce z němčiny.

Jazyk portálu: němčina

Digitale Schule Bayern

Zajímavě zpracované stránky základní školy v Bayernu. Portál nabízí nejrůznější materiály a podklady pro předměty vyučované na základní škole. Vše samozřejmě v německém jazyce, vhodné pro učitele i studenty.

Jazyk portálu: němčina

strana 12

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo