Referáty a seminárky, maturitní otázky z němčiny

Studium a výuka němčiny – Referáty a seminárky, maturitní otázky z němčiny


strana 12

Referáty, seminárky, informace Artikelpedia.com

Tento portál nabízí širokou škálu různých témat, ke kterým je přiřazeno obrovské množství článků – odborných, laických, dlouhých, krátkých… U každého je uveden počet slov.

Jazyk portálu: němčina

Rozcestník německého jazyka

Tento velmi obsáhlý portál obsahuje nepřeberné množství odkazů na nejrůznější webové stránky s tématikou německého jazyka. Rubrika referáty, seminární a domácí práce obsahuje odkazy i na diplomové práce a další.

Jazyk portálu: němčina

Študentské stránky

Slovenské studentské stránky, na kterých najdete kolem 80 zpracovaných témat. Kromě těch obligátních jako je cestování, jídlo, životní prostředí apod., až po zajímavosti, jakou je například podrobná historie Titaniku. Na webu jsou i vysvětleny některé gramatické jevy.

Jazyk portálu: slovenština

e-Hausaufgaben - Referáty, klausury, domácí úkoly

Na těchto internetových stránkách naleznete velké množství vypracovaných domácích úkolů, referát a esejí, to vše zcela zdarma. Jednoduše si vyhledáte požadovaný školní předmět a referát si stáhnete k sobě do počítače.

Jazyk portálu: němčina

Fundus.org - Referáty v němčině

Na tomto portále si může každý libovolně vybrat a stáhnout referát v německém jazyce, vypracovaný rodilým mluvčím. Všechy jsou k dispozici zcela zdarma. Nechybí ani hodnocení kvality každého referátu.

Jazyk portálu: němčina

4Teachers

Tento portál nabízí širokou škálu studijních a výukových materiálů, to vše je k dispozici pouze po registraci, která je zdarma. Témata jsou totožná s názvy předmětu na střední škole. Portál je určený zejména učitelům, jak už z názvu vyplývá, ale užitečný bude určitě i jejich studentům při přípravě na referáty a seminární práce z němčiny.

Jazyk portálu: němčina

Lernen mit Spass

Portál zaměřený především na německé studenty, ale využívat ho můžou určitě i čeští němčináři. Obsahuje velké množsvtí odkazů týkajících se výuky různých předmětů jako je biologie, zeměpis, a cizí jazyky.

Jazky portálu: němčina

Němčina - Referáty.sk

Rubrika maturitních otázek z němčiny. Texty dostatečně obsáhle a kvalitně zpracované, oznámkované uživateli, uveden počet slov.

Jazyk portálu: slovenština

Referáty Hausarbeiten.de

Na tomto portále si můžete stáhnout velké množství školních referátů, domácích úkolů a studijních materiálů. Některé části jsou zdarma, jiné jsou placené. V hledání vám pomůže rozšířené vyhledávání podle předmětu či autora. Příspěvky jsou hodnoceny známkou.

Jazyk portálu: němčina

Referáty Studenthelp.de

Tyto stránky nabízejí poměrně velké množství referátů. Všechny jsou bezplatně volně ke stažení a bez potřeby registrace. Referáty lze hledat podle počátečního písmene.

Jazyk portálu: němčina

strana 12

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo