Německé slovníky on-line

Studium a výuka němčiny – Německé slovníky on-line

Slovníky


strana 123

DWDS - Digitální slovník německého jazyka 20. století

Digitální německý výkladový slovník s obsáhlou databází slovní zásoby. Hlavní výhodou tohoto online slovníku je přehlednost a bohatá databáze slov. Dále nabízí slovní složeniny a pokud se zaregistrujete, tak i pokročilejší vyhledávání. Je určen hlavně pokročilejším studentům a lektorům německého jazyka.

Jazyk portálu: němčina

Portál slovní zásoby Univerzity Leipzig

Výborný výkladový online slovník. Naleznete zde synonyma, antonyma, slova příbuzná, příklady, ve kterých se dané slovo používá a mnoho dalšího, to vše přehledně uspořádáno. Určeno spíše pro pokročilé studenty.

Jazyk portálu: němčina

Překladač z němčiny do češtiny

Populární překladač Google využijete nejen pro překlad textu, ale i pro překlad celých webových stránek. A nejen pro němčinu.

jazyk portálu: čeština

Slovník anglicko český a česko anglický

Oblíbený slovník Seznamu pro překlady z šesti evropských jazyků. Samozřejmě také němčinu.

jazyk portálu: čeština

Wörterbuch-Portal - Německý výkladový online slovník

Výborný výkladový online slovník nabízející možnost výběru z dalších online slovníků s různou specializací. Jeho hlavními výhodami jsou obsáhlost, přehlednost, spolehlivost a kvalita.

Jazyk portálu: němčina

Openthesaurus

Velmi užitečný slovník určený především pro pokročilejší studenty. Nabízí vyhledávání synonymních výrazů dokonce i s možností zaměření se pouze na rakouské či švýcarské výrazy.

Jazyk portálu: němčina

Östarrichi - Slovník rakouské němčiny

V tomto jedinečném slovníku najdete srovnání rakouských a německých ekvivalentů. Ke každému výrazu v rakouské němčině jsou k dispozici bližší informace, tzn. vysvětlení výrazu, dále ve kterém regionu se používá a zdali jde o výraz hovorový či spisovný.

Jazyk portálu: němčina

Phrasen

Rozsáhlý portál, na kterém nalezneme jak německé, tak anglické fráze. U hledaného výrazu nabízí mimo překladu také příbuzné výrazy. Kromě frází shromažďuje také četné idiomy nebo přísloví.

Jazyk portálu: němčina

Rozcestník německého jazyka - Slovníky

Tento velmi obsáhlý portál obsahuje nepřeberné množství odkazů na nejrůznější webové stránky s tématikou německého jazyka. Rubrika Lexika und Auskunft.

Jazyk portálu: němčina

Wie sagt man noch?

Velmi podařený slovník, který vyhledává synonymní výrazy. Výčet nabízených synonym je značný, ale neobsahuje příklady použití v praxi. Proto je tento slovník vhodný spíše pro studenty s pokročilejší znalostí německého jazyka.

Jazyk portálu: němčina

strana 123

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo