Německé vtipy - zábava

Procvičování němčiny – Německé vtipy - zábava


strana 12

Der Weg

Rozsáhlý portál obsahuje spoustu informací určených pro všechny věkové skupiny studentů. Najdete zde všeobecné informace o Německu, jeho městech, kultuře, dějinách, jazyku atd. Také si zde můžete mj. poslechnout německou hymnu.

Jazyk portálu: němčina

Janko

Humor, satira, křížovky, hádanky, labyrinty, puzzle a spousta online her, to vše se postará o Vaši nekončící zábavu. Určitě se zde seznamíte s hrami, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli.

Jazky portálu: němčina

Kraehseite

Toto obrovské množsví vtipů v němčině vás zcela jistě rozesměje. Vtipy jsou pro lepší přehlednost rozdělěny do kategorií.

Jazyk portálu: němčina

Allemand facile

Otestujte si úroveň vaší angličtiny. Po vyhodnocení testu hned zjistíte, v čem jste dobří a kde jsou Vaše slabiny. Web Vám pomůže naplánovat, jakými gramatickými jevy začít, abyste ve studiu postupovali co nejefektivněji. Na portále můžete procvičit veškerou gramatiku, slovní zásobu i poslech.

Jazyk portálu: francouzština

Aphorismen.de

Portál obsahující poměrně široký výběr nejrůznějších aforizmů, které lze vyhledávat buď podle jména autora, nebo pomocí tématu, do kterého hledaný výraz patří. Stránky jsou uživatelsky velmi přívětivé, grafický design je vkusný a přehledný.

Jazyk portálu: němčina

Denksport - Pro bystré hlavy

Portál plný her, křížovek, rébusů, puzzle atd. nabízí spoustu možností, jak procvičovat svuj mozek a trénovat bystrost.

Jazyk portálu: němčina

Hry pro rozvoj myšlení

Velmi podařené stránky, kde můžete procvičovat Vaše myšlení pomocí logických, matematických úkolů, jsou zde i optické klamy K odlehčení a pobavení slouží legrační otázky týkající se rozdílů mezi muži a ženami.

Jazky portálu: němčina

Jetztspielen

Poměrně široký výběr nejrůznějších online her. Jedná se především o jednodušší hry, ideální pro odreagování během učení nebo práce.

Jazky portálu: němčina

Sudoku

Portál, který ocení především příznivci hry sudoku. Samozřejmě si můžete zvolit stupeň obtížnosti a na konec si zkontrolovat řešení.

Jazyk portálu: němčina

Webgerman

Rozcestník němčiny, najdete zde odkazy na německou gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, pohádky, hry, vtipy. Vše zdarma dostupné, bez nutnosti registrace.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

strana 12

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo