Testy z němčiny

Procvičování němčiny – Testy z němčiny

Testy k procvičování gramatiky, slovíček či ke zjištění aktuální jazykové úrovně.


strana 12

Deutschlern - Cvičení a testy online

Zajímavé a obsáhlé internetové stránky pro studenty němčiny. Po jednoduché a rychlé registraci, můžete zadarmo čerpat z velkého množství testů a cvičení v různých stupních obtížnosti.

Jazky portálu: němčina

Goethe Institut - cvičení

Portál jedné z nejznámějších německých institucí u nás, která se zabývá výukou německého jazyka, pořádá kulturní akce a reprezentuje Německo a jeho jazyk u nás. Na svých www stránkách nabízí ke stažení materiály pro studenty i lektory německého jazyka.

Jazyk portálu: němčina

Iik

Interaktivní cvičení a testy, především porozumění textu a poslechy. Přehledně a kvalitně zpracovaným stránkám se dá vytknout pouze malý výběr cvičení.

Jazyk portálu: němčina

Německé online kurzy

Zde najdete průvodce ke zdokonalování se v německém jazyce, tzn. spoustu tipů ke zlepšení znalostí, online testy a odkazy na další zajímavé internetové stránky.

Jazyk portálu: němčina

Procvičování německé gramatiky a slovní zásoby

Na těchto stránkách Univerzity Porto se nachází spousta cvičení německé gramatiky a slovní zásoby. Před každou skupinou cvičení jsou shrnuta základní pravidla pro danné gramatické téma.

Jazyk portálu: němčina

Webgerman

Rozcestník němčiny, najdete zde odkazy na německou gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, pohádky, hry, vtipy. Vše zdarma dostupné, bez nutnosti registrace.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

Hueber - Němčina pro cizince

Jedná se o www stránky německého nakladtelství Hueber, specializující se na literaturu zabývající se výukou německého jazyka. Na svých stránkách nabízí k volnému stažení jednoduché testy, křížovky a cvičení, zaměřená na výuku němčiny formou her.

Jazyk portálu: němčina

Interdeutsch

Stránky nabízí testy, procvičování gramatiky a hry, vše volně dostupné. Cvičení jsou vhodná spíše pro začátečníky.

Jazyk portálu: němčina

Němčina v testech

Možnost online a zdarma si otestovat vaše znalosti němčiny. Zábavné německé testy jsou jedinečnou formou jak si nejen svoje znalosti němčiny vyzkoušet, ale také důkladně a nenásilně rozšiřovat.

Jazyk portálu: čeština

Lernareal

Tento portál skrývá mnoho poslechových cvičení, dále cvičení na porozumění textu, na dosazování vhodných slov a na nový pravopis. Po skončení vašeho testu se můžete těšit na vyhodnocení. Můžete si zvolit též míru obtížnosti otázek.

Jazyk portálu: němčina

strana 12

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo