Německá slovíčka - slovní zásoba

Procvičování němčiny – Německá slovíčka - slovní zásoba

Stránky k procvičování slovíček a rozšiřování slovní zásoby.


strana 123

BBC Languages - German

Známý a obsahově mimořádně rozsáhlý anglický portál BBC pro výuku němčiny. Najdete zde konverzační témata, poslechy, testy k procvičování slovíček i gramatiky pro všechny pokročilosti a mnoho dalšího.

Jazyk portálu: angličtina

Deutsche Welle

Tento známý portál nabízí nepřeberné studijních možností. Můžeme zde číst zprávy jak v němčině, tak i v angličtině. Dále nabízí video vysílaných zpráv, anebo – což je velmi vhodné pro začátečníky – audio zprávy s doprovodným textem. Tedy můžete poslouchat a zároveň sledovat text. K textům bývá připojen glosář – můžete si tak aktivně rozšiřovat slovní zásobu.

Jazyk portálu: němčina a angličtina

Ralf Kinas

Komplexní výukový portál zaměřený na procvičování němčiny. Obsahuje velké množství testů, kvízů, všestranné procvičování gramatiky, slovíček, porozumění textu atd.

Jazky portálu: němčina

Schubert - Online úkoly a cvičení

Velmi kvalitně zpracovaný systém gramatických cvičení v různých úrovních pokročilosti (A1 – C2). Obsahuje jak interaktivní testy, tak i studijní materiály obsahující klíč se správnými odpověďmi. Tyto materiály jsou k dispozici zcela zdarma ke stáhnutí a jsou vhodné pro lektory německého jazyka jako pracovní materiály použitelné ve výuce.

Jazyk portálu: němčina

1200 Arbeitsblätter Deutsch

Velmi přehledně zpracované stránky obsahující velké množství cvičení německé gramatiky, pravopisu a slovní zásoby. Všechny materilály jsou volně ke stažení. Vhodné jak pro učitele, tak pro studenty.

Jazyk portálu: němčina

Deutsch als Fremdsprache

Portál nabízí různá cvičení, plná obrázků, vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Cvičení rozvíjí slovní zásobu i gramatiku.

Jazyk portálu: němčina

Deutsch interaktiv

Poměrně obsáhlé www stránky, na kterých můžete dlouhé hodiny procvičovat nejen německou gramatiku, ale také rozšiřovat svoji slovní zásobu, nebo si osvěžit znalosti nového německého pravopisu. Většinou se jedná o doplňovací texty a je vedeno vše formou testu.

Jazyk portálu: němčina

Goethe-Haus

Na tomto portálu se zábavnou formou – pomocí virtuální prohlídky domu – dozvíte spoustu zajímavostí o Německu a rozšíříte si slovní zásobu. Texty si můžete nechat předčítat rodilým mluvčím.

Jazyk portálu: němčina

Institut německého jazyka

Kompletní a aktuální pravidla nového německého pravopisu v úřední podobě volně ke stažení. Také zde naleznete úplný seznam všech nově psaných výrazů.

Jazyk portálu: němčina

LanguageGuide.org

Interaktivní ilustrovaný slovníček němčiny. Výrazy jsou tematicky roztříděné (der Körper, die Haustiere, die Wissenschaft…). Po najetí myší na obrázek se u kurzoru zobrazí slovíčko a audio systém přehraje výslovnost. Vhodné i pro naprosté začátečníky a pro rozšíření slovní zásoby pokročilých.

Jazyk portálu: angličtina a němčina

strana 123

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo