Reálie německy mluvících zemí

Cestování a poznávací zájezdy – Reálie německy mluvících zemí

Základní informace o německy mluvících zemích pro všechny, kteří chtějí studovat, pracovat či jen cestovat po Německu, Rakousku či Švýcarsku.


strana 12

Der Weg

Rozsáhlý portál obsahuje spoustu informací určených pro všechny věkové skupiny studentů. Najdete zde všeobecné informace o Německu, jeho městech, kultuře, dějinách, jazyku atd. Také si zde můžete mj. poslechnout německou hymnu.

Jazyk portálu: němčina

Historicum

Tento portál informuje přehledně a podrobně o historických událostech nejen v Německu. Obsahuje přehledy časových událostí, galerii fotografii, tabulky, zkrátka vše potřebné pro vaše lepší porozumění denného tématu.

Jazyk portálu: němčina

LeMO - Německé dějiny

Velmi působivě zpracované stránky o německých dějinách. Text je doprovázen řadou fotek a obrázků, důležité pojmy a hesla v textu, jsou vytvořeny jako odkaz, což usnadňuje hledání a zlešuje orientaci v textu a dané problematice.

Jazyk portálu: němčina

Přehled univerzit v Rakousku

Velmi přehledný seznam rakouských univerzit organizovaný dle jednotlivých rakouských měst. Stránka vás pomocí odkazů navede na Vámi hledanou univerzitu.

Jazyk portálu: němčina

Fakta o Německu

Na těchto stránkách najdeme příručku, která obsahuje aktuální informace o Německu. Obsahuje 11 kapitol  – od politiky, ekonomiky až po kulturu. Jejich součástí jsou čísla, zajímavá fakta a grafy.

Jazyk portálu: čeština

Ministerstvo zahraničních věcí

Na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR se vám dostanou vyčerpávající informace o všech státech Evropy. Reálie, mezinárodní smlouvy, doporučení pro turisty, kontakty na české zastupitelství a velvyslanectví a další užitečné informace.

Jazyk portálu: čeština

Německy mluvící země

Unikátní projekt studentů Masarykovy obchodní akademie v Jičíně nabízí přehled reálií všech německy mluvících zemí. Vedle dat jsou k dispozici bohaté obrázkové přílohy i testy.

Jazyk portálu: němčina

Landeskunde Deutschlands

Na těchto stránklách naleznete spoustu informací nejen o Německu, ale i o dalších německy mluvících zemích. Texty jsou doplněny bohatou obrázkovou přílohou. Vše volně ke stažení v pdf.

Jazyk portálu: němčina

Mnichov.de

Kompletní informace pro české občany žijící v Mnichově. Práce, studium, instituce, volný čas. Možnost zapojit se do komunity a diskutovat. Spolujízda z ČR do Německa.

Jazyk portálu: němčina

AntiŠkola

Webové stránky, které se prezentují jako největší databáze studentských prací v Česku. Přehledný rejstřík odkazuje do nejrůznějších témat, jazyky nevyjímaje.

Jazyk portálu: čeština

strana 12

Němčina na internetu

Němčina na internetu

Zdroje pro studium němčiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů němčiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o němčině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici němčiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy němčina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na on-line kurzy němčiny

boční logoboční logo